Místo, kde se rodí Chuť

Vítejte u nás, v Chutnoff!

Jsme první restaurací v Praze a České republice, která se specializuje na tradiční pirohy a pirožky. Jenom u nás si můžete pochutnat na vynikajících domácích pirozích a pirožkách, vyrobených na základě staroslovanské receptury.

Pro potěšení Vašich chuťových buněk nabízíme slané a sladké pirohy s různými originálními náplněmi. Pirohy pečeme výhradně z čerstvých a kvalitních surovin: čerstvé maso a ryba, zelenina a bobule. Zdrojem naší hrdostí je unikátní kynuté těsto, recept kterého je držen v tajnosti.

Pozornost každého labužníka zaslouží i další speciality: poctivý boršč a soljanka, pelmeně a vareniky ruční výroby, šťavnaté kyjovské kotlety, pikantní chinkali, masitá žebírka, kuřecí gratin a mnohé další.

Na zapití nabízíme domácí nápoje: domácí mošt s lesními plody, matový nebo zázvorový čaj a výběr alkoholických nápojů.

Všechna jídla naší restaurace si můžete objednat domů. Naše rozvozová služba na území Prahy rychlé a včas doručí Vaší objednávku.

A nyní přejdete do oddílu „Jídelní lístek“ a… vybírejte.

Slibujeme, že budete spokojeni!

Akce

Pozor

VÁŽENÍ HOSTÉ!

 Z důvodu technické rekonstrukce máme v restauraci Chutnoff Centrum, Legerova 76 zavřeno do 28.8. Zatím se na Vás těšíme na pobočce v Zelené 4, Praha 6. Děkujeme za pochopení :)

Kde nás najdete

Otevřeli jsme pro Vás novou pobočku

v centru Prahy Chutnoff Centrum!

CHUTNOFF

Bakery&Bistro

 Zelená 4/744

+420 733 25 95 25

CHUTNOFF

Centrum

 Legerova 76

+420 739 900 379

 

 


 

© 2014-2017 Pitagross s.r.o